Menu

Chrystus do Swojej Armii…”

Lipiec 13, 2018 - Czego oko nie zobaczy...
Chrystus do Swojej Armii…”


*
Pamiętaj Wojowniku…twój miecz nigdy nie może nasiąknąć chęcią zemsty- Moja Armia walczy miłością!
*
Pamiętaj Wojowniku…nie wkraczasz na pole walki by zabijać, muszą ci przyświecać najwyższe cele- zbawienie dusz!
*
Pamiętaj Wojowniku…twój cios ma oddawać największy szacunek ludziom a jednocześnie nie okazywać najmniejszej litości temu co w nich oddala ich samych ode Mnie!
*
Pamiętaj Wojowniku…nie potrzebna Mi twoja siła aby wysłać cię na wojnę, dostaniesz ode Mnie tyle mocy w ile będziesz w stanie uwierzyć!
*
Pamiętaj Wojowniku…najcięższe zbroje i miecze dostają ode Mnie ci, którym najwięcej drżą ręce, podołasz zawsze jeśli Ja będę tego chciał!
*
Pamiętaj Wojowniku…nie trać ufności, w najcięższych starciach jestem zawsze krok przed tobą i jednocześnie ochraniam twoje plecy, dobry Dowódca nigdy nie zostawia swoich żołnierzy!
*
Pamiętaj Wojowniku…nigdy nie patrz ze strachem w Przewagę nieprzyjaciela, bo nawet ta na Mój rozkaz musi zgiąć kolano!
*
Pamiętaj Wojowniku…jeśli przegrywasz jakąś bitwę to nie dlatego, że brakło Mi wszechmocy, ale chciałem cię nauczyć skuteczniejszych taktyk…każda przegrana przyczynia się do większego zwycięstwa ostatecznego!
*
Pamiętaj Wojowniku…każda ziemia ma swojego właściciela, który zbiera swoje plony i zwycięstwa, nigdy nie przywłaszczaj sobie samemu medali ani wieńców, każdy owoc twoich zwycięstw powinieneś oddać Mi!
*
Pamiętaj Wojowniku…bądź zawsze gotów wykonać rozkaz, nawet jeśli nie czujesz się jeszcze gotowy na wielkie czyny!
*
Pamiętaj Wojowniku…nie jesteś bezwartościowym sługą, im więcej słyszysz rozkazów tym więcej Mojej łaski dla ciebie, im więcej kocham tym więcej wymagam!
*
Pamiętaj Wojowniku…szczodrze wynagradzam tym, którzy są Mi posłuszni kosztem własnych planów i chęci, do końca, mimo wszystko!
*
Pamiętaj Wojowniku…kiedy jesteś cały Mój to i Ja należę cały do ciebie, nikt ani nic nie jest w stanie cię wówczas pokonać!
*
Pamiętaj Wojowniku…to co czyni cię prawdziwie Moim Wojownikiem to twoje pełne posłuszeństwo.Wielu bowiem słucha głosu Dowódcy ale niewielu wypełnia Jego wolę…gdybyś tylko usłyszał a nie wykonał, nie mógłbyś należeć do Mojej Armii!
*
Pamiętaj Wojowniku…mimo wielkiej liczby moich ludzi, każdy z was w pewnym sensie kroczy samotnie, indywidualnie.Rozkazu wydanego tobie nie usłyszą inni, gdyż każdy w Mojej Armii ma inne zadanie.Słuchaj Mnie tak, żebyś miał pewność, iż mówię tylko do ciebie, nie porównuj nigdy swoich zadań z zadaniami innych!
*
Pamiętaj Wojowniku…każda wojna ma swój koniec a każde zwycięstwo swój medal.Wytrwaj!
*
Pamiętaj Wojowniku…najwięcej wynagradzam tym, którzy potrafią oddać Mi najwięcej!
*
Pamiętaj Wojowniku…im starszy jesteś, tym więcej Mi jesteś przydatny. Rzeźbiłem cię w doświadczeniach latami, im dłuższa twoja broda i im większy twój garb tym więcej zwycięstw po twojej stronie. Nie musisz bać się młodych i prężnych wojsk wroga- oni nie posiedli prawdziwej siły bo jeszcze nie zdążyli Mi zaufać!
*
Pamiętaj Wojowniku…nie bój się przelać za Mnie swojej krwi, nie mógłbyś być bowiem w Mojej Armii gdybym to Ja wpierw nie przelał Swojej krwi za ciebie, nigdy zatem nie zapominaj- masz wartość Mojej krwi!
*
Anna Dawidowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.